Vacature aanmelden

Op zoek naar gemotiveerd personeel? Wij gaan voor je op zoek!

Ben je op zoek naar gemotiveerde en gekwalificeerde buschauffeurs of taxichauffeurs? Benieuwd wat Workbus voor je kan betekenen? Vul vrijblijvend onderstaand formulier in en laat ons weten waar je naar op zoek bent. Wij nemen dan spoedig contact met je op om de vacature door te nemen.

Gegevens contactpersoon*
Sleep bestanden hierheen of
Toegestane bestandstypen: pdf, doc, docx, rtf, Max. bestandsgrootte: 64 MB.
    Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

    Wil je meer informatie over onze dienstverlening, een offerte ontvangen of heb je een andere vraag? Neem dan contact op met één van onze vestigingen.

    WORKBUS APELDOORN
    Stadhoudersmolenweg 70a
    7317 AW  Apeldoorn
    T. 055 303 2130
    E. apeldoorn@workbus.nl

    WORKBUS BLEISWIJK
    Briljantstraat 1
    2665 NJ  Bleiswijk
    T. 010 310 6050
    E. bleiswijk@workbus.nl

    WORKBUS GRONINGEN
    Kieler Bocht 27-2
    9723 JA  Groningen
    T. 050 305 3940
    E. groningen@workbus.nl

    WORKBUS OUDEHASKE
    Appelhof 2
    8465 RX  Oudehaske
    T. 0513 674 300
    E. oudehaske@workbus.nl

    WORKBUS PURMEREND
    Cantekoogweg 15
    1442 LG  Purmerend
    T. 0299 405 730
    E. purmerend@workbus.nl

    WORKBUS ROOSENDAAL
    Borchwerf 14
    4704 RG  Roosendaal
    T. 0165 745 660
    E. roosendaal@workbus.nl

    WORKBUS VENLO
    Jan van Riebeeckweg 13
    5928 LG  Venlo
    T. 077 399 8190
    E. venlo@workbus.nl